Hakkımızda

POLKA BANYO
Polka modern hayatın sürekli değişen trendlerini farklı çizgilerle yorumluyor ve konforlu banyo mobilyalarının sunduğu ergonomik çözümler ile banyo keyfinize yepyeni bir estetik katıyor.

POLKA BANYO

Kırali Yapı Ürünleri olarak, 1980’den itibaren içerisinde olduğumuz mobilya sektöründe çok geçmeden elde ettiğimiz başarıların ve yurtiçi üretimindeki açığın farkındalığının getirdiği teşvikle banyo aksesuarları ve klozet kapakları üretimini de bünyemizde gerçekleştirmeye başladık. Vizyonumuz doğrultusunda eleman ve teknoloji renovasyonu gerçekleştirdiğimiz 8.000 m2 kapalı alanımızda yılda 30.000 takım nitelikli banyo mobilyası ve 40.000 adet klozet kapağı üretme kapasitesine ulaştık.

Hiçbir ayrıntıyı şansa bırakmadan, estetiği ve işlevselliği aynı anda sunabilmek için tecrübeli ve uluslararası yeterliliğe sahip tasarımcılarımız ve uzman çalışanlarımızla birlikte benzersiz bir tasarım süreci geliştirdik.  Bu tasarım sürecini takip eden üretim sürecini sorunsuz şekilde sürdürmek ve mükemmel ürünü ortaya koymak için en son teknolojiye ayak uyduran donanım, ekipman ve makinaları bünyemizde barındırıyoruz. Tasarım ve üretimdeki titizliğimiz, ismimizin verdiği güven ve çalışanlarımızın sağladığı memnuniyet sayesinde dünyanın en önemli vitrifiye üreticileri için klozet kapağı ve çeşitli banyo aksesuarları üretimini üstlendik.

Sahip olduğumuz 34 yıllık bilgi birikimimizi ve yeteneklerimizi kullanarak ortaya çıkardığımız Polka markamızın adı altında ürettiğimiz  koleksiyonlarımız ile hazır banyo mobilyası sektörünün en önemli örneklerini müşterilerimize sunmakta ve sektörün çıtasını her geçen gün daha da yukarıya taşımaktayız.

Hazır banyo mobilyası alanında seri üretim yapma kabiliyetine sahip ilk firmalardan biri olarak yüksek teknolojik ekipmanlarımız sayesinde seri üretimini gerçekleştirdiğimiz modern görünümlü Polka koleksiyonunu ortaya koyduk.

Trendleri belirleyen tasarımlar ve çizgi üstü kalitemizle, üretimimizin büyük bir bölümünü 12 farklı ülkeye ihraç etmekte, yurt içinde sahip olduğumuz 50  seçkin satış noktamızda ve konut projelerinde banyo mobilyası tedarikçisi olarak hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Misyonumuz; bugüne kadar altına imza attığımız tüm başarıların çalışanlarımızın verdiği emeğe uygun şekilde karşılık bulmasını sağlamak, uzun yıllardır bizlerle olan müşterilerimizin ve ürünlerimizle yeni tanışacak olan kullanıcılarımızın  memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak, işbirliği gerçekleştirdiğimiz şirket ve bileşenleriyle kurulan sağlıklı ilişkilerin devam ettirilmesi ve üretim ve işleyiş sistemimizin oluşturuğu kalite ve güvenilirlik imajını gün geçtikçe güçlendirmektir.

Vizyonumuz

Doğru hammadde seçimi, son teknolojiye uyum sağlayan mekanik sistemler ve alanında uzman mühendis ve tasarımcıların birleşimiyle gerçekleştirdiğimiz üretim sayesinde,  her daim takındığımız yenilikçi bakış açımız ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile attığımız adımların Türkiye ve global pazarda her geçen gün daha da derin bir iz bırakmasını amaçlamaktayız.