Garanti ve Kullanım Kılavuzu

KULLANIM ÖNERİLERİ

1. Banyo mobilyanızın ahşap kısımları su ile uzun süreli temas etmemelidir. Su ile temas eden yüzeyler kurulanmalıdır.

2. Banyo mobilyanız yüksek sıcaklık ve neme maruz bırakılmamalıdır.

3. Banyonuzda havalandırma ve duşakabin bulunmasına özen gösterin. Banyonuzda aşırı buharlaşma olduğunda banyo mobilyanızı ve aynasını kuru bezle kurulayın.

4.Banyo mobilyanızda lavabo, sifon ve musluk bağlantıları yapıldıktan sonra su akıntısı olabilecek noktaları silikonlayınız. Su sızıntısı olup olmadığını kontrol ediniz.

5. Banyo mobilyanız banyonuza kurulurken yer zemininin mümkün olduğunca düzgün olmasına ve mobilyanın ayaklarından ayarlanarak dikkatli bir şekil de teraziye alınmasına özen gösterin.

6. Banyo mobilyanızın taşınması gerektiği durumlarda ürün zemin ile teması tamamen kesildikten sonra taşınmalıdır.

7. Banyo mobilyanızın metal ve metal kaplamalı (kulp, spot, havluluk vb.) yüzeylerinin üzrinde paslanma ve bozulmalar meydana gelmemesi için asitli kimyasallar ile temas etmemelerine dikkat edilmelidir.

8. Banyo mobilyanızın ahşap kısımları hafif nemli bezle bastırılmadan silinmeli kuru bir bezle kurulanmalıdır. Kesinlikle toz deterjan, çamaşır suyu gibi çizici ve çözücü temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır.

9. Banyo mobilyanızın aynalı ve camlı kısımları kuru yumuşak bezlerle fazla bastırılmadan silinmeli, çamaşır suyu gibi kimyasal temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır.

10. Banyo mobilyanızın mermer, granit, cam, seramik ve akrilik tezgah yüzeyleri sabunlu su veya sıvı deterjan kullanılarak silinmeli kuru bir bezle kurulanmalıdır. Aşırı çözücü, asitli ve çizici temizlik maddeleri kullanılmamalıdır.

11. Mermer ve granit tezgahlı ürünler doğal malzeme olduklarından üzerlerinde çeşitli renkler, damarlar ve farklı dokular olabilir.

12. Banyo mobilyanız doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır.

13. Banyo mobilyanızın üzerindeki nesneleri nesnenin ürün ile temasını kesmeden hareket ettirmeyiniz.

Yukarıda açıklanan bilgilere uyulmadığı takdirde banyo mobilyanızda matlaşma ve kabarma, aynanızda kararmalar meydana gelebilir, bu sebeplerden dolayı meydana gelebilecek hasarlar GARANTİ kapsamı dışında kalır, onarımı ücret karşılığında yapılır.

 

MÜŞTERİNİN DİKKAT ETMESİ GEREKEN HUSUSLAR

POLKA markalı banyo mobilyaları aşağıdaki hallerde garanti kapsamı dışındadır.

1. Banyo mobilyanızı kontrol ederek teslim alınız.

2. Banyo mobilyasının müşteriye tesliminden sonraki yükleme, boşaltma, taşıma ve muhafazası sırasında oluşan hasarlar.

3. Yetkili teknik servis ekipleri dışındaki kişilerin yaptığı montaj ve onarımlardan dolayı oluşan hasarlar ve arızalar.

4. Su ve elektrik tesisatçısı hatalarından dolayı oluşan hasarar ve arızalar.

5. Banyo mobilyanızın kullanım önerilerinde yer alan hususlara aykırı kullanılması ve diğer kullanıcı hatalarından kaynaklanan hasar ve arızalar garanti kapsamı dışındadır.

Yukarıda belirtilen hallerde oluşan arızaların tamiri ücret karşılığında yapılır. Garanti, garanti belgesinde belirlenen süre içerisinde ve yalnızca üründe meydana gelecek arızalar için geçerli olup, bunun dışında herhangi bir hak ve tazminat talep edilemez.

Garanti belgesi üzerinde tahrifat yapıldığı takdirde ürün garanti kapsamı dışında kalır. Satıcı firma garanti belgesine satış tarihi ve fatura numarasını yazmak zorundadır.

İMALATÇI FİRMA: KIRALİ YAPI ÜRN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İTHALATÇI FİRMA: KIRALİ YAPI ÜRN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
YETKİLİ SERViS: KIRALİ YAPI ÜRN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES: Organize Deri Sanayi Bölgesi 9. Yol Ç-3 6 A/B Parsel TUZLA / iSTANBUL
TEL / FAX: 0216 394 05 70 – 3 Hat / 0216 394 05 74